Proč.......!

Proč mála z vás ná v osobním profilu: uživatel nedovoluje být kontaktován.Máte z něčeho či někoho obavy?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Nemám strach,prostě jsem se zaregistroval a víc o tom nepřemýšlel.Hned to napravím.

Další odpovědi
Ella

můj profil je veřejný, naopak mi občas vadí, když se chci kouknout na uživatelovy otázky či odpovědi, když něco hledám a vzpomenu si, že odpověď/otázka byla jeho/její a v profilu není nic =(

led

Nečudujem sa pri aférach minulého roka, kde sa osobné útoky aj posielali priamo uživateľom.
Ja mám verejný, netajím ho, čo už niekoľkí z vás využili a pýtali si radu priamo. Tiež mi prekáža, keď chcem pozrieť otázky/odpovede konkrétneho uživateľa a nemôžem. Veď tento web je verejný, tak aspoň otázky a odpovede by mohli byť prístupné a súkromie blokované, ak si to tak nastavím.

anonym

Jako dědapetr-napraveno!

tom004

Všechno co je jakkoliv „utajené“,láká k „odhalování“.Tak to u mně nemusí,a mám klid.:-)