Pokročilý

probouzení v noci kvůli pocitu žízně

Poslední dobou se každou noc vzbudím s pocitem žízně, přitom piji stejně jak před tím než se mi toto začalo stávat, nemůže to být příznak nějaké nemoci?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Může a nemusí. Může to být třeba i příznakem cukrovky. Daný problém tady ale nikdo nevyřeší. Jedině navštívit lékaře.

Další odpovědi:

Bronzový

A nemůžeš mít třeba rýmu?Ucpaný nos a tak dýcháš ústy.

Zlatý

tak buď je to pocit, nebo máš žízeň :o ..faktorů je x, třeba vytápění (dost přituhlo) a suchý vzduch, změna prostředí, životasprávy, atd.

Stříbrný

Jestli vytápíš místnost, půjde nejspíš o příliš suchý vzduch v místnosti. Dávej si večer mokré ručníky na topení, anebo si pořiď na topení závěsné zvlhčovače vzduchu, do kterých budeš dolévat vodu

Bronzový

Jak říká Awe, nejspíš to bude nachlazení. Tělo je přes noc v teple a bojuje s nemocí, při tom spotřebovává hodně tekutin na pocení apod.

Stříbrný

Samozřejmě, že má -Drap- pravdu v tom, že by to mohlo signalizovat i nastupující cukrovku. Jestliže jsi před tím tyto sympomy neměl, tak by bylo velice vhodné se nechat vyšetřit. Nakonec je to ve tvém zájmu. A věř, že vím o čem mluvím. Já, ač jsem si připadal zdravej jako řípa(řepa), teda ke svému věku (tenkrát 62let jsem si nechal udělat rozbor krve a nestačil jsem zírat. No jo, vyšší cukr. Takže, jestli tady chceš s námi trošku ještě setrvat, tak bych taky doporučil lékaře. Ješte je spousta času to léčit. A neboj se toho, jde to!

Pokročilý

jo mám to taky. Jsem alkoholik. Zvykneš si

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1283
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.