Heřman

Problémy s rozvodnou skříní v domě.

Víte jak zní svářečka, a co to znamená když takový zvuk vydává rozvodná skříň.
Doplňuji:
A když v rozvodné skříni chrčí tak to začne smrdět jako kdyby se pálily kabeli. U nás byl elektrikář a řekl že problém se najde až rozvodná skříň vyhoří.

Nejlepší odpověď
mosoj

Ještě napiš co v té rozvodné skříni máš nainstalováno. Ta skříň za to nemůže!!
Brumivé zvuky může vydávat stykač, relé a pod. Prostě něco co má v sobě elektromagnet. Nezapoměň že pracuješ se střídavým proudem.
Doplňuji:
Hm. Elektrikář za všechny prachy.

Další odpovědi
honza19hk

co v ní je??? stykač,trafo,…

Tohle ti ůže dělat i elektroměr. Tento hučivý zvuk vydává elektromagnet což je např trafo,stykač,ale i ten elektroměr.Takže jdi ke skříni a poslouchej z jakého přístroje v ní to vychází!
Doplňuji:
tak řekni elektrikářovi že je deb… a sežeň si jinýho,až to vyhoří bude pozdě.

Zkus sehnat jinýho elektrikáře.Od rozvaděče ti může vyhořet celý barák!

Mapel

Mám pro tebe jednu radu. Vyfoť rozvodnou skříň a pošli mi fotky do práce na adresu masek@sonepar.cz a pak se ti k tomu vyjádřím.

Michálek1245

Tak to byl fakt profík na svém místě. S takovým bych se asi nebavil. Někdo hledá výmluvy, jiný hledá důvody, ale ti nejlepší hledají řešení. :) Jako jasně, že vám asi elektrický rozvaděč zkratuje, to je jasná věc. Na druhou stranu, až to opravdu vyhoří a vezme to s sebou televizi od sousedů, tak vám jako SVJ fakt nikdo nic nedá. Natož pojišťovna. :)