vevinka007

Problém se školou

Od Silvestra jsem u babičky a ve škole než začli Vánoce nic neříkala učitelka o dějepisném testu.
Pak jsem zjistila, že mi kámoška, která bydlí dál než já.. Takže za ní nechodím mi napsala, že píšem z ČJ a Dějáku.. Já přijela dneska, protože jsem přijela dneska od babičky a prodloužila jsem si prázdniny a škola začla včera..Paní učitelka dává stránky v učebnici a počet otázek a pak si ty odpovědi k otázkam musíme sami vyhledat a celé naučit..!To mě štve
NO a kámoška moc na Facebook nechodí tak mi nemá jak napsat otázky..A poblíž spolužačky nebydlí a ani se snimi nebavím + píšem velký test z ČJ.. Nevím fakt co už dělat..:/ Jsem na mizině.. a dostanu pětku! A učit se mi Děják fakt nechce, chci si odpočinout od babičky doma!Co stím? Dostat pětku, že???????????­??????Děkuji

Nejlepší odpověď
LejdyTerr

Pokud se ti nechce učit, tak nevím, proč tady otravuješ s tím dotazem? To je logický, že když se nebudeš učit, dostaneš za 5. A myslím si, že prázdniny byly na odpočinutí dost dlouhé. Zeptej se rodičů, jestli se jim chce do práce, aby na tebe vydělávali.....

Další odpovědi
hanulka11

Co chceš poradit , když se neučíš – zasloužíš bajli nic jiného .
Učitelka dělá správně ,připravuje vás na studium na další školu, nikdo vám nebude dělat výpisky . Jistěže si odpovědi na otázky musíš najít sama . Kdo se průběžně učí – nemá s tím nejmenší problém .Ty se ale pěkně flákáš ,tím ale nic nevyřešíš , nikdo ti to do hlavy nenaleje.A když něco náhodou opíšeš – umět to nebudeš.
Tak se zamysli nad tím, jak chceš dál pokračovat.

tom004

Zbytečně moc spekuluješ. Vynech tyto stránky a přejdi na ty, které Ti v učení pomohou. Čím dřív začneš, tím lepší známku můžeš očekávat.

WeeBear

Milá zlatá, je velice nečekané, že když se to nenaučíš, tak za pět dostaneš. Tohle riziko sis měla uvědomit už ve chvíli, kdy sis „prodlužovala“ prázdniny!

Mimochodem, na češtinu otázky nepotřebuješ a koukni se na ni hned. Co kdybyste náhodou ještě psali slohovku, kde bys dostala popis? Než jsem zjistila, co máš za problém, to trvalo… To by byla teprv pětka.
Jak píše Tom. Zavři internet, a otevři ty správné stránky – učebnici.