Nik92

Problém s připojením na facebook…vypršela platnost certifikátu

Od včera se nemohu připojit na facebook a jiné stránky, pokaždé mi to napíše, že vypršela platnost nějakého certifikátu, v čem je problém? nemáte s tím někdo zkušenosti? zda stačí jen něco nainstalovat…?
Doplňuji:
Datum jsem změnila, ale jinak je vše při starém

Nejlepší odpověď
zjentek

jen doplním: abys nemusela to datum měnit často, tak uvnitř pc (na mateční desce) je taková malá baterie a tu bude třa vyměnit .)
Doplňuji:
.. a po změně toho data taky resetuj či restartuj ty app, které ti vykazují špatný certifikát

Další odpovědi
dvdk

Zkus se podívat jestli máš správně nastavené datum na pc.

Bedy

zjentek: Proboha běžnýmu uživateli neraďte, ať resetuje BIOS! Může se taky stát, že bude mít problémy s bootováním, navíc resetáží BIOSu se čas vrátí na čas výroby – a to u některých desek může být třeba 5 a víc let!!

Jaký používáte internetový prohlížeč? Navrhoval bych vyčistit cache – můžete na to použít program CCleaner. Ke stažení z http://www.slu­necnice.cz/sw/ccle­aner
!Při instalaci odmítněte Google Chrome/Toolbar, bude-li nabízen!

Pokud to nepomůže, podíváme se na to přes program Hijackthis – vyžádám si od Vás výpis.
Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na leteckaposta.cz nebo na jiné úložiště a odkaz mi pošlete vnitřní poštou nebo ho eventuelně vložte sem jako doplnění otázky.
zatím s Hijackthisem nic nedělejte, počkejte na instrukce, co Vám pošlu.