Pokročilý

Problém s připojením na facebook...vypršela platnost certifikátu

Od včera se nemohu připojit na facebook a jiné stránky, pokaždé mi to napíše, že vypršela platnost nějakého certifikátu, v čem je problém? nemáte s tím někdo zkušenosti? zda stačí jen něco nainstalovat...?
Doplňuji:
Datum jsem změnila, ale jinak je vše při starém

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

jen doplním: abys nemusela to datum měnit často, tak uvnitř pc (na mateční desce) je taková malá baterie a tu bude třa vyměnit .)
Doplňuji:
.. a po změně toho data taky resetuj či restartuj ty app, které ti vykazují špatný certifikát

Další odpovědi:

Pokročilý

Zkus se podívat jestli máš správně nastavené datum na pc.

Zlatý

zjentek: Proboha běžnýmu uživateli neraďte, ať resetuje BIOS! Může se taky stát, že bude mít problémy s bootováním, navíc resetáží BIOSu se čas vrátí na čas výroby - a to u některých desek může být třeba 5 a víc let!!

Jaký používáte internetový prohlížeč? Navrhoval bych vyčistit cache - můžete na to použít program CCleaner. Ke stažení z http://www.slunecnice.cz/…
!Při instalaci odmítněte Google Chrome/Toolbar, bude-li nabízen!

Pokud to nepomůže, podíváme se na to přes program Hijackthis - vyžádám si od Vás výpis.
Hijackthis stáhnete zde: http://sourceforge.net/…
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na leteckaposta.cz nebo na jiné úložiště a odkaz mi pošlete vnitřní poštou nebo ho eventuelně vložte sem jako doplnění otázky.
zatím s Hijackthisem nic nedělejte, počkejte na instrukce, co Vám pošlu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.