TOM11170

Facebook problém

Když chci přispět na zed,napíšu příspěvek a pošlu,ten normálně naskoči,jenže ho ostatní uživatelé nevidí,stejně jako já,pokud tam vlezu nepřihlášeny. Jinak,pokud pod nějaký příspěvek vložím komentář,je vše ok. Neví někdo,kde je problém?
Doplňuji:
Tak to bylo v tom nastavení,děku­ju moc.

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

není vlevo od tlačítka – kterým odesíláš text – „přidat příspěvek“, náhodou volba, pro koho se má objevit? tedy změň jednu z voleb na vyhovující „veřejný, pouze já, přátelé, vlastní nastavení“

Další odpovědi
fidulinko

V nastavení ,asi nemáš označené sdíleni přátel nebo zveřejňováni.Je to někdy složité,každou chvili to mění a i ja než si zvyknu tak už to je opět jiné.

zzzzz

Projdi si nastavení zabezpečení, možná sis nastavil, že ho nikdo nemá vidět.