Avatar uživatele
Sarrow

Problém s počítačem

Ahoj,

Nedávno se mi objevil v počítači problém, nyní doufám, že pomůže reinstalace Windowsu…

Často používám zvukové programy (FL Studio, Audacity, MuseScore,..) se vcelku náročnými požadavky na zvuk (při užívání plug-inů jako je např. CVPiano, EWQL Symphonic Orchestra nebo Stormdrum)…

Bohužel se objevil problém, kdy se mi při práci i s tím nejprimitivnějším hudebním programem třeba i při práci s midi (který rozjedete i na 15 let starém PC), začne zoufale kousat počítač (vč. kurzoru myši) a výsledný zvuk se ozve i s několika vteřinovým zpožděním, problém jsem pozoroval už dříve, že se mi celý počítač začal sekat, při prohlížení webu, kdy se mi i Google načítal kolem 30s (běžně zlomek vteřiny), posuvníky podél stránek zasekané, a když jsem si chtěl pustit něco na Youtube, tak zpočátku jelo všechno dobře, ale po chvilce se začal opozďovat obraz a kurzor byl zamrazený…

Nikdy dříve jsem neměl podobné problémy, mám vždy aktuální zvukový i grafický ovladač…

Pokud by byla poškozená zvuková karta, mělo by to vliv na plynulost obrazu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marak70 před 4085 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Bežná chyba, zle udržiavaného software, počítač na čítava veľké množstvo programov a to zahlcuje pracovnú pamäť. slovom, počítač nestíha spracovávať dáta.
Skúste si najprv prekontrolovať antivírom, či nie je počítač napadnutý. Potom použite čistiaci program napríklad ccleaner, prípadne iný kvalitný z výberu na adrese:
http://www.slu­necnice.cz/spra­va-a-zabezpeceni-pocitace/
Pri samotnej práci, niekedy je menej viac, to znamená, najprv si upravujte klipy a potom ich poskladajte do jedného súboru. Zrýchli vám to prácu pri editácii.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Tohle vypadá na nějaký čurbes v počítači. Místo nějakého experimentování s různými „zázračnými“ čističi si od Vás vyžádám výpis z programu Hijackthis a podíváme se na to.

Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na leteckaposta.cz nebo na jiné úložiště a odkaz mi buď pošlete vnitřní poštou (do předmětu uveďte název otázky) nebo ten odkaz vložte jako doplnění otázky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek