Sarrow

Problém s počítačem

Ahoj,

Nedávno se mi objevil v počítači problém, nyní doufám, že pomůže reinstalace Windowsu…

Často používám zvukové programy (FL Studio, Audacity, MuseScore,..) se vcelku náročnými požadavky na zvuk (při užívání plug-inů jako je např. CVPiano, EWQL Symphonic Orchestra nebo Stormdrum)…

Bohužel se objevil problém, kdy se mi při práci i s tím nejprimitivnějším hudebním programem třeba i při práci s midi (který rozjedete i na 15 let starém PC), začne zoufale kousat počítač (vč. kurzoru myši) a výsledný zvuk se ozve i s několika vteřinovým zpožděním, problém jsem pozoroval už dříve, že se mi celý počítač začal sekat, při prohlížení webu, kdy se mi i Google načítal kolem 30s (běžně zlomek vteřiny), posuvníky podél stránek zasekané, a když jsem si chtěl pustit něco na Youtube, tak zpočátku jelo všechno dobře, ale po chvilce se začal opozďovat obraz a kurzor byl zamrazený…

Nikdy dříve jsem neměl podobné problémy, mám vždy aktuální zvukový i grafický ovladač…

Pokud by byla poškozená zvuková karta, mělo by to vliv na plynulost obrazu?

Nejlepší odpověď
led

Bežná chyba, zle udržiavaného software, počítač na čítava veľké množstvo programov a to zahlcuje pracovnú pamäť. slovom, počítač nestíha spracovávať dáta.
Skúste si najprv prekontrolovať antivírom, či nie je počítač napadnutý. Potom použite čistiaci program napríklad ccleaner, prípadne iný kvalitný z výberu na adrese:
http://www.slu­necnice.cz/spra­va-a-zabezpeceni-pocitace/
Pri samotnej práci, niekedy je menej viac, to znamená, najprv si upravujte klipy a potom ich poskladajte do jedného súboru. Zrýchli vám to prácu pri editácii.

Další odpovědi
Bedy

Tohle vypadá na nějaký čurbes v počítači. Místo nějakého experimentování s různými „zázračnými“ čističi si od Vás vyžádám výpis z programu Hijackthis a podíváme se na to.

Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na leteckaposta.cz nebo na jiné úložiště a odkaz mi buď pošlete vnitřní poštou (do předmětu uveďte název otázky) nebo ten odkaz vložte jako doplnění otázky.