AndreiRanger

Problem s odstraněním složky – jak zjistím kde je otevřena?

Chtěl bych odstranit složku z PC, nicméně mi to píše, že ji nelze odstranit, bo je někde otevřena nebo se používá její část, dá se zjistit kde je její obsah používán??

Odpovědi
Andre5000

Stáhni si tohle – s tím odstraníš i to, co normálním způsobem nejde http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/ostatni/i­obit-unlocker/?utm_sou­rce=google&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=sta­huj-dynamic

anonym

Někdy ani reálně otevřená být nemusí – nejjednodušší máš, pokud restartuješ počítač (odhlásíš se), tím se veškeré uživatelské bloky vymažou.