Damien

Problem s motorcekom na bytovej fontanke.

Zdravim predvcerom sme si kupili malu fontanku v ktorej sedi budha a z hora kvapka voda, kupili sme ju z bazaru za 10€ miesto 33€ takze moze byt kazdemu jasne ze bola pokazena. Takze som si dal tu namahu v pondelok podvecer som si k tomu sadol rozobral ju zistil som ze bolo zaseknute cerpadlo, cerpadlo som vycistil a znovu poriadne pritiahol turbinku k rotoru… nalial som vodu a spustil, fontanka isla perfektne. Isla perfektne aj vcera asi 3–4 hodiny. Dnes som sa vratil domov zapol som ju isla zhruba 2 hodiny a prestala ist, znova som ju rozobral. Turbinka je cista, cerpadlo je ciste nikde nevidim ziadnu viditelnu chybu ked som ju otocil a zapojil nic sa netocilo… PO ASI 30 SEKUNDACH ZACALO (neviem to iste) PRI MEDENNOM KABLI NAMOTANOM NA KOTOCI (tusim cievka) NIECO PRASKAT (zrejme skrat). Neviete mi presnejsie povedat aky moze byt problem? Ak bude treba fotku poslem.

Odpovědi
anonym

asi přerušený kontakt v kabelu, vyměnit kabel (zjistit kde pzkratuje a odříznou, zbytek může být dobrý a použít).
Jinak i bazary ze zákona mají min. 1/2roční záruku, lze reklamovat