Bronzový

Problém s monitorem, nereaguje na pc

Zdravíčko mám zas problém s monitorem... zase uprostřed práce se jakoby vypnul. Při zkoušce na jiném pc kabel a monitor pracoval normálně. Nechápu, jak zprovoznit monitor na mém pc? Zkoušel jsem jiný kabel, ale bez úspěchu... monitor píše, že není signál...
Doplňuji:
Udělalo to právě asi po čtvrté, ale vždy se to rozběhlo. Takže je možné, že odchází grafika, nebo už odešla?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Pokud je to jak píšete vypadá to na problém v grafické kartě, pokud máte tu možnost vyzkoušejte jinou grafickou kartu na tomto PC a nebo stávající graf. kartu vyzkoušejte na jiném počítači. Jiné řešení nevidím.
Doplňuji:
Já když jsem spálil grafárnu, tak také ještě chvíly běhala, problikával mi občas monitor a občas se mi vypl PC, frekvence příchodu problémů se postupně zvětšovala až jsem musel koupit novou. Pokud máte problémy které popisujete tak je to pravděpodobně odcházející graf. kartou, ale může v tom být i něco (více/méně), proto je potřeba vyzkoušet tu grafickou kartu na jiném PC abychom se mohli posunout dále.

Další odpovědi:

Zlatý

Ta grafika je nejpravděpodobnější, ale ještě než ji úplně vodepíšeš, zkus se podívat jestli se ti jen nevykejvala ze slotu.
--------------
U humanoidů, kteří ji nemají přišroubovanou, je to vcelku obvyklý jev.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.