El dejvo

Problém s monitorem

Mám problém s monitorem,dřív když jsme měly zaplý počítač dlouho tak nám zrňela obrazovka (cca 12 v kuse)a teď když zapnu PC tak mi to začne zrnit za 10 minut když hraji Minecraft 🙂 Čím by to mohlo být ? Prostě to zrni trochu se zo hýbe ..:D
Doplňuji:
Běhají mi prostě přes ní čáry nebo zrní..

Nejlepší odpověď
Bedy

Buď je problém s monitorem nebo grafickou kartou – jedno nebo možná oboje je na odchodu. Zkusil bych do počítače připojit jiný monitor – pokud to bude v pořádku, tak je špatný monitor a v tom případě jej odvezte do sběrného dvora.
Pokud i s jiným monitorem budou takové potíže, je na čase vyměnit grafickou kartu. Starou opět odevzdejte do sběrného dvora nebo do speciálního kontejneru určeného na elektroodpad – má červenou barvu.