fg

Problém s grafickou kartou

Když mi nabíhá systém ,tak se chová normálně,ale když se začne načítat osobní nastavení,tak mi zčerná obrazovka.Zkoušel jsem restartovat pc,ale nepomohlo to.Dal jsem tam jinou a ta funguje bez problémů.Chtěl bych koupit novou,ale nevím jestli ta původní je opravdu rozbitá.Je to Nvidia geforce 6200.Mám ji 6let

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Zkus si stáhnout nějakou testovací utilitku na grafiku.

Možná je nastaveno špatné rozlišení monitoru nebo příliš vysoká hloubka barevnosti

Možná taky starší ovládač nebo firmware/bios

Další odpovědi
vaiko

Taky jsem měl podobnej problem s Ati radeon 1650, nedojelo to ani na plochu a zásek nebo černá obrazovka, stačilo jen vyměnit teplovodivou pastu a od tý doby normálně funguje (2roky). Ale já jsem se do ní předtím sral a půlku jsem jí setřel takže já hned věděl čím to je :). ALe můžeš to zkusit zato nic nedáš.