Avatar uživatele
Dados

Nefunguje kolečko u myši.

Zdravím, proč mi někdy přestane fungovat kolečko u myši ? Projevuje se to tím, že mi nejde ´jezdit´ po webové stránce. Ovšem po restaru to jde. Mám myš Logitech Corded Mouse M500. Díky za odpověď.
Doplňuji:
Pane Bedy. Vy jste si asi nepřečetl otázku. Kolečko začne fungovat po restartu PC. Takže asi těžko to bude v myši. Nebo, že by se prach očistil po každém restartu úplně sám ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Dados

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? JájsemRaibek před 4091 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

někdy se mi to stane, tak vytáhnu kabel a jindy
zase vůbec, když nejde, tak jedu Padem a už
se sama rozjede ..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Kolikrát se mi stává to samé. Nevím proč. Ne moc často, ale stává.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

preinstaluj mys…nebo jen jeji ovladac…mas po problemu…
Doplňuji:
mam usb mini genius …stalo se ni to uz vickrat stacilo vazne jen updatovat ovladac mysi..

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

Do jakého portu máte zapojenou myš – jestli do PS/2 (takový ten zelený), tak přeinstalovávat ovladače nemusíte – prakticky nejsou potřeba – Windows mají jeden obecný ovladač pro všechny PS/2 a přijde na to kredec, jestli tam zapojíte myš od Genius nebo od Logitechu.

Pokud je to do USB, tak můžete zkusit přeinstalaic ovladačů, ale myslím si, že to nepomůže. Zkuste tu myš rozdělat (vzadu je většinou jeden šroubek) a trošku to kolečko pročistit – ono jak se myš používá, tak i dovnitř se dostane řada drobečků nebo prachu, apod.
Bude-li třeba tak tam něco vložte – stačí kousek igeliťáčku do papírku – ona ta tyčka „ztloustne“ a bude lépe třít. Šikovnej člověk si s tím vždycky nějak poradí.
Doplňuji:
Pardon, nevšiml jsem si.
Tak asi ty ovladače no…

Upravil/a: Bedy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jiriii

Myši mají na zádech kolečko? Naše mají jen pastičky:-D
Mě se to stávalo také a bylo to u bezdrátové myši Logitech bateriemi, slabý přenos, nebo jsem měl přijímač někde za monitorem, chce ho to mít nejlíp pod monitorem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Pokud máš mikrokontakt na kolečku tak zkus to kolečko stisknout.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek