Frajirek2000

Kolečko u myši – problém

Dobrý den,mám problém s myší Trust Comfrotline mouse.
když chci použít kolečko u myši tak se mi místo scrollu upravuje zvuk (zeslabuje se a zesiluje) prosil bych tedy o pomoc
Doplňuji:
nic takového jsem neinstaloval (myš je plug a play) nicméně děkuji za odpověd a přál bych si aby odpověděl někdo další.

Nejlepší odpověď
beer

Sice tvoji myšku neznám, ale co tak
Start-Ovládací panely-Myš a upravit nastavení, zkontrolovat zde co se dá..

Další odpovědi
mosoj

Zřejmě jste si nainstaloval ovladač dodávaný s myší a je tam možnost volby funkce kolečka.
Otevřít ovladač a funkci zrušit.
Doplňuji:
Tak zkuste aktualizovat ovladač. Zřejmě ten co je v PC té myši nechutná.