Proč grafická karta nepracuje správně?

Zdravím,
mám notebook ( Acer Aspire 5750ZG )
nedávno jsem si reinstaloval systém.
Píše mi, že má grafickou paměť pouze 128MB. (NVIDIA GT520M)<-- Tato grafika má mít správně 1024MB.
Nevíte co mám dělat, ať mi grafika jede jako vždy?
Zkoušel jsem nainstalovat drivery pro grafiku, ale napsalo to - Instalační aplikace nVidia nemůže pokračovat. Tento ovladač grafiky nemohl najít kompatibilní hardware grafiky. ( Ano, vybral jsem z nabídky správnou grafiku ).
Předem děkuji za odpověď :)
Doplňuji:
Edit: Mám win7
Reinstaloval jsem si systém přes acer erecovery managment ( tak jako to dělám vždy ) a nikdy nebyl problém...
Nainstaloval jsem si tvůj program a stále mi to píše, že mám 128MB...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

No nepises jakej mas OS 7 ....8... nebo neco lepsiho .... :D kde jsi vzal to CD ?...Myslim reinstalacni .... vis obcas nove drivery nefunguji jak by mely ...stahni si starsi verzi ovladace a prosim priste se nepouztej do reinstalace systemu kdyz to neumis ......
Kazdy pako si zakohuje data a ovladace pred reinstalaci ....to je bes ...prosim vyzkousej toto .... https://www.slimwareutilities. com/… alke jen v krajnim reseni !!!! pred instalaci vytvor zalohu ....
popripade si vyresetuj Bios ..(pokud jsi alespon trochu zkuseny a v biosu se vyznas ..)
Doplňuji:
Aha to mne mohlo napadnout ....ze pouzijes Recovery Partition.. kdyz mas Acer ..no jako vzdy ze ....(problem je ten ze recovery Part....je jen vrecni v case tedy oprava ) a pokud mas problem s PC systemem tak se ti nemusi vratit tam kam by jsi to chtel ....takze to vrat znova .....
No a podivej se na ten bios ....pokud chces presne instrukce ...tak napis na do vnitrni posty ......

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.