dvdk

Nejde mi zapojit volant

Prosím poraďte. Mám volant k PC trust formula 1 master II. Vše zapojím správně a když to chci nastavit v ovládací panely- herní zařízení-přidat a vyberu, tak to ukáže gameport nebo jeho ovladače nejsou správně konfigurován další informace naleznete na kartě správce zařízení. Kde mám na to sehnat ovladače?

Odpovědi
anonym

Zkus si stáhnout ovladače odtud: http://www.trus­t.com/products/pro­duct.aspx?artnr=11453
Je to zvláštní, Windows by měly volant bez problémů rozpoznat.