Nevíte kvůli čemu se mi telefon rychle vybíjí???

Nedávno jsem si koupila nový telefon, má android. Strašně rychle se mi vybíjí... vydrží tak 4 hodinky a pak se vypne.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Koukni se, jaké máš zapnuté datové přenosy (wifi, BT, data) - pokud je nepotřebuješ, vypínej je.
Předpokládám, že ty 4 hodinky si s ním nehraješ...
;-)
Pokud to nepomůže, zkus jej reklamovat.

Další odpovědi:

Zlatý

To asi bude dělat většina chytrých telefonů,kamarádka má samsung galaxy S 3 nebo cosi podobného a baterie jí taky dlouho nevydrží,ani můj Sony xperia nemá výdrž.

Pokročilý

důvodů může být nespočet. zrovna něco podobnýho řeším u sebe. programem "GSam Battery Monitor" se da zjistit co ti nevíc ždímá baterku. Následné řešení už je ale dost individuální.

Stříbrný

Nevím jaký je přesně Tvůj telefona jak je nastaven. U mně (HTC) je možné se v infu o telefonu a baterii podívat na statistiku, jaká aplikace je jak moc zodpovědná za vycucnutí baterky.
Pokud hraješ hry,nebo používáš nějakou náročnější aplikaci (navigace, mapa,...) pak by 4 hodiny byli ještě dost slušné. Pokud s telefonem nic neděláš a chcípne po 4 hodinách od nabití, reklamuj jej (pokud je to možné)
Mně telefon s hrou,navigací apod. vydrží tak 1,5-2hod. V klidu vydrží tak 2 dny. A rozhodně není nejnovější.

Zlatý

A co s ním ty 4 hodiny děláš ? To je dań za "chytré " televize do kabelky.
To s telefonem již nemá nic společného.
Stejně tě víc jak den nevydrží. Jedině když si koupíš jako mobilní těžítko externí baterii.

Pokročilý

Mě to dělala baterie. Koupila jsem novou a už je to lepší. :)

Diskuze k otázce

anonym

podivej se na bezici aplikace, nektere muzes povypinat, jsou to taky zrouti energie.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.