Proč se mi rychle vybíjí mobil?

Dobrý den.
Moje otázka směřuje k mému problému ohledně baterie v mobilu. Mám Samsung Galaxy S3 Mini a jel donedávna skvěle, baterie vydržela. Teď se ale začal šílenou rychlosti mobil vybíjet. Myslel jsem, že je to tím, že už mám starou baterku, tak jsem si pořídil novou, ale problém přetrvává. I když na něm nejsem, mám vypnutou Wi-Fi, všechny aplikace jako Bluetooth, jas skoro na minimum a nic na něm nedělám, tak se mi během hodiny vybije minimálně o 15%. A když ho začnu používat, to ani nemluvím, to je najednou z 100% takových 70%. A to na něm dělám jen aktivity jako sledování Facebooku, občas poslech hudby, hraju hru Boom Beach, ale většinou když jsem tyhle aktivity vykonával, měl jsem pak baterku maximálně o 10% níž a to přeháním. Čím to je způsobeno nebo čím bych to mohl spravit?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

sám to nespravíš, dej otestovat do servisu

Pokročilý

Zkus vrátit telefon do továrního nastavení (předtím si zazálohuj vše, o co nechceš přijít) - pokud to pomůže, byla na vině nějaká z nainstalovaných aplikací. Pokud ne, jedná se nejspíš o HW problém, potom dej telefon do servisu. Hodně také záleží, jak se k té baterce chováš jako uživatel, t.j. jestli ji třeba nenecháš úplně vybít až do vypnutí telefonu, atd.

Stříbrný

fakt využíváš všechny ty podivné ptákoviny, co tam jsou? Samsung za 4 stovky na příjem hovorů a SMS vydrží na jedno nabití cca 14-21 dnů.

Stříbrný

Naprostá většina Androidích systémů má v základu nějaký přehled využití baterie... Zpravidla někde v NASTAVENÍ (naprosto logicky ;-) )

Rozhodně netvrdím, že je to přesné, ale může Ti to dát vodítko, co se to vlastně děje...

Pokročilý

zdravím,obvykle když si koupíte novou baterii,tak se zpravidla říká 3x uplně vybít (do vypnutí) a 3 uplně nabít.
Dále bych si taky zkontroloval jestli nemáte zapnutý internet v mobilu,nezdá se to ale taky to hodně žere energii.
Pokud i nadále budou obtíže setrvávat,doporučuji vyhledat odborný servis.

Já si koupila novou baterii, vydržela nabitá 4 dny, i když jsem netelefonovala, a byl jen zapnutý. Došla jsem si ji vyměnit, vydržela 4 dny - podle tvrzení prodavače nynější baterie je normální nabíjet po 3-4 dnech.
Přitom dříve baterie vydržely v pohodě 14 dní.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.