prtkal

Problém po výměně procesoru

Zdravím. Po výměně procesoru z amd x2 250 na amd x4 640 se mi při prvním startu vypnul pc. Poprvé to najelo do windows pak uz se to vypínalo někde různě během nahrávání sistému. Chtěl jsem pc tedy přeinstalovat a při instalaci XP mi to v při prvním restartu a prvním nahrávání nového OS vypne pc… Nevíte co s tím? Díky moc

Nejlepší odpověď
Bedy

Zkontrolujte chlazení, jestli opravdu pevně drží a zda-li je nanesena dostatečně silná vrstva teplovodivé pasty. Tím bych začal. Je možné, že se to vypíná proto, aby se nespálil procesor.