Anask

Canon PIXMA MP140 problém s výměnou cartridge (chyba E5). Setkal jste se s tím někdo?

Dobrý den, mám problém s tiskárnou Canon PIXMA MP140. Koupila jsem nové barvy a dala je do tiskárny. Tiskárna píše chybu E5 a že chybí barvy. Setkal jste se s tím někdo? Co mám s tiskárnou dělat? Děkuji.

Odpovědi
mosoj

Zkus kazety znovu vyjmout, očistit plošný spoj čipu a znovu řádně vložit , případně mírně domáčknout. Pokud závada nezmizí reklamuj kazety ale obě !!!