Pokročilý

Problémy s počítačem poradí někdo ?

Dobrý den, po výměně zdroje (650W) mi začal počítač blbnout. Například hry Battlefield 3 a Mafia 2 se sekají úplně a hra Cod MW3 nebo CoD MW se občas sekají. Před výměnou jelo vše v pořádku. Vyměnil jsem také grafickou kartu za NVIDIU, paměti a zvukovou kartu kvůli W7. Zkusil jsem vyměnit grafickou kartu, ale tou to není, zkoušel jsem také provést kontrolu pamětí a ty jsou v pořádku a přeinstalovat Windows, ale problém v softwaru to nejspíš nebude. Nevíte čím to je ? Mám podezření na zakladní desku nebo na procesor. Má cenu vyměňovat poškozené části nebo je lepší koupit nový PC?
Doplňuji:
Windows 7 je koupený. Původní byl Windows XP. V biosu určitě problém nebude. Před výměnou zdroje jsem v něm vůbec nebyl. Nemohl jsem např.: statickou elektřinou něco ´oddělat´ na základní desce ?

Odpovědi:

Zlatý

Pokud máš OEM verzi Windows tak ti při výměně základní desky zanikne i licence na Windows.

Raději bych spíš dal nový PC.

Jak je nastaven BIOS je na defaut ? Není nějaké přetaktování ?
Doplňuji:
I to je možný.

Zlatý

Jestli tomu rozumím správně, tak jsi nevyměnil jen zdroj, ale současně se zdrojem i grafickou a zvukovou kartu a XP jsi nahradil Win7. Win7 jsou mnohem náročnější na HW, takže je možné, že na hru už HW prostředky nestačí. V tom případě bude potřeba zvážit výměnu procesoru a přidání RAM.
Jestli se hra začala sekat po výměně zdroje a ničeho jiného, pak je to pochopitelně zdrojem a není potřeba hledat chybu jinde. Snad jen nepřipojení přídavného napájení do GK.
Na "oddělání" něčeho statickou elektřinou nevěř. Je to letitý mýtus jako vaginismus. Všichni se ho bojí, ale v praxi se nevyskytuje.

Diskuze k otázce

Pokročilý

Dados

Windows 7 je koupený. Původní byl Windows XP. V biosu určitě problém nebude. Před výměnou zdroje jsem v něm vůbec nebyl. Nemohl jsem např.: statickou elektřinou něco ´oddělat´ na základní desce ?

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.