Avatar uživatele
ReHu

Pro vás, kteří venčíte své psy. Tlačí ti vaši, kde je napadne, nebo jdou z cesty nebo aspoň na kraj?

Ty moje holky zatím nenapadlo vytlačit bobek uprostřed cesty, ale na procházkách to vídám.
A…než dojdem k lesu, bobky sbírám :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? iceT před 4453 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
WeeBear

Když jsme kdysi měli psy, tak si žádný nedovolil udělat bobek uprostřed cesty, jak popisujete. A vůbec, po cestách jsme s nimi nechodili, vždy pěkně na trávník ke stromům, abychom vůbec nemuseli tohle řešit. 🙂

Naopak pes mé sestry je „pěkné číslo“. Přebíhali přes cestu, asi třicet metrů před nimi jelo auto, v pohodě by to stihli, ale pes se vší silou zapřel a konal potřebu uprostřed cesty. Řidič zastavil a jen sledoval zoufalý výraz sestry a vypadal dost pobaveně. 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Bydlím ve městě a můj jezevčík koná potřebu u koše kde jsou papírové sáčky pro pejskaře.:-)Jinak všude mimo cestu a vše uklízím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Můj mrňavý jorkšírský pumprdlík je velký stydlín, a když je na záchodě, nechce být rušen, ani okukován. V praxi to znamená, že si vždy vyhlédne to nejkošatější křoví a zaleze si do něj. Vodítko je pětimetrové, navíjecí, takže, když je po všem, on už se dávno zdraví někde stranou s kolegy a já z pichlavých větviček rozmotávám tu pekelnou zašmodrchanost. Pravidelně – už třináct let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

sestry pejsek vždy mimo cestu do trávy, nebo u keře..
když ten malinký bobeček sbírám, tak někdy málem šlápnu do velkýho h… !!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Bohudíky vždy u kraje cesty, na trávníku u lesa apod. Mám ho 9 let, je z útulku, ani nevím, jetli byl k tomu naučen. Když by to chtěl udělat vedle, tak bych ho dotáhla na kraj cesty anebo zmastila

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ten který je

Briketko také se toho všímám.Někteří majitelé větších plemen po svých miláčcích neuklízejí.:-(

před 4453 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Ten který je.. jo to u nás na vesnici je to příšerný hlavně na jaře, když prší tak je to všude rozšlapaný a ty velký hromady, nechápu ty majitele, že to neseberou čuňata, protože ti malí pejsci k tomu čichaj, já navíc chodím i s kocourem ten běhá a jednou mi vběhl do jedné takové no fůůj byl to zážitek.. ☹

před 4453 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ten který je

Ten můj jezevčík se jednou válel v kobylincích­.Dovedeš si to představit?!:-D

před 4453 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

dovedu to musel vonět brekeke..! 😁
ten náš má nerjadši kočičince a že jich všude je brr..
já ho jen hlídám na zahrádce, když je hezky je mi tak nějak jedno v čem se vyválí, ale jak se hrne k paničce a chystá se ji olízat tak je to jasný, letí na zem miláček nemiláček..

před 4453 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek