Jahoda

Pro pobavení :D

Vkládám pár vtípků. Budu je oddělovat hvězdičkami (*).

Sedí bača před kolibou, přijdou turisti a ptají se:
„Bačo, sejra máš?“
„Mám, ale nedám.“
„Hm, bačo, a mlíko máš?“
„Mám, ale nedám.“
„Bačo, a co žinčicu, máš?“
„Mám, ale nedám.“
Tak se turisti zklamaně otočí a lezou dolů do vsi ze svahu. Když už jsou skoro dole, objeví se nad nimi ve stráni bača a volá:
„Vraťte sa, vraťte sa!“
Turisti se zaradují, že si to bača přece jenom rozmyslel, a drápají se zase svahem nahoru. Když dolezou před kolibu, sedí tam bača, vyndá fajfku z huby a povídá:
„Aj tvaroh mám, ale nedám.“

Inzerát:
Mladý, pohledný, dobře zabezpečený, s vysokym postavením a dobrými konktakty. Mám dvě auta, rodinný dům a vilu v Karibiku. Zn.: Nehledám nic, jen se chválím.

Manžel takhle sedí v kuchyni u svačinky, když v tom se přiřítí jeho manželka, rudá vzteky, drží v ruce papírek, na kterém je manželovým písmem napsáno Mary Lou a žádá vysvětlení. Manžel ji uklidňuje:
„Drahá, víš, jak jsem minulý týden byl na dostizích? Mary Lou je jméno koně, na kterého jsem vsadil a vyhrál, takže jsem si to poznamenal, až budu sázet příště.“
Manželka se uklidnila, omluvila se, dala manželovi pusu na čelo a zmizela zase v koupelně.
O pár dní později přišel manžel domů a sedl si v kuchyni k jídlu. Vešla jeho žena, popadla pánev a přetáhla ho přes hlavu:
„Dneska ti volal tvůj kůň!“

Rozzuřený mužský hlas telefonuje do hydrometeorolo­gického ústavu:
˝Vy debilní hovada, už dva dny vynáším ze sklepa v kýblech to vaše polojasno!

±--------------------------------+

Když vystřihnete tento kupon,

můžete si koupit nový monitor!

±--------------------------------+

Všem vám přeji krásnou sladkou noc a příjemné probuzení! Pěkný večer :)))

Odpovědi
stana73

Taky hezkou dobrou noc

Terryle

Kupon mě totálně odrovnal :o) Díky moc za noční záchvat smíchu a dobrou!

A na oplátku přidám další ze svý letecký sbírky:

Do letadla, čekajícího na start, přijdou dva piloti s černými brýlemi, bílými hůlčičkami, oba evidentně slepí. Cestující si zprvu myslí, že to je nějaká recese, ale když vidí, jak jeden vráží do sedadel, druhý se nechává vést psem, smích je pomalu přejde. Piloti se nakonec nějak dostanou do kabiny a zavřou se tam. Chvilku nic, pak se rozeřvou motory, lidi se začínají bát… Za chvilku se letadlo rozjede, pár lidí se začne modlit…Letadlo zrychluje a zrychluje, blíží se konec startovací dráhy, lidi začínají řvát strachy. Posledních pár metrů, lidi zaječí naprosto hystericky a letadlo se v posledním okamžiku zvedne do vzduchu. A druhý pilot povídá kapitánovi: „Já se fakt bojím, že jednou ti lidi nezařvou a bude po nás!“

:o) Dobrou.

Miroslavst

Dobrou noc taky přeju