anonymka14

pro hanulka11

Mám menší dotaz.Odpověděla jste mi na mojí otázku a psala jste že máte vnuka kterému je 11 a nevím kde bydlíte,ale to je jedno.Nejmenuje se ten váš vnuk náhodou Martin??Já jen že on jezdí k babičce (jméno nevim) a on se kamarádí se staršíma holkama a kromě se mnou,tak mezi tim nic neni (snad).Odepište mi na mail 12.katy@email.cz a pokud se váš vnuk jmenuje Martin,tak bych vám možná říkla i jeho příjmení.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Ne nejmenuje se Martin a bydlí tady jako já takže to je jen náhoda .Jmenuje se S..

Další odpovědi
anonym

Urcite je vice Martinu v republice , kteri jezdi k babicce a libi se jim " starsi " devcata. 🙂 -iv-