Avatar uživatele
Michal Kole

Pro Dr.AXL (soukromě to nelze): Ono stačí vícekrát kliknout na odeslat během uplodu otázky a otázka se zapíše víckrát

Takže nenadávejte mě, ale programátorům, že nedokáží ošetřit jednoduchý chybový stav 🙂

Když kliknu minutu se nic neděje, tak logicky kliknu znova, protože nevím, zda jsem klikl dostatečně 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, bolak, anonym před 4362 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aramah

Jo chtělo by to vychytat mouchy.
Když se to stane jako vám, tak to snad každý ví ,že jste neměl v úmyslu otázku dát stokrát :))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Michale, ono to stejně asi bude ještě nějaký čas blbnout a je otázka, jestli dřív přestaneme remcat a smíříme se s tím, že prostě program si s námi „hraje“ (v to bych moc nedoufala), nebo jestli budeme pořád dokola odstraňovat táhle další a další mouchy. Mně včera do pošty chodila každá zpráva nejméně 5 krát. Takže jsem seděla a mazala a mazala......
Asi to bude zase chtít naťuknout adminy, že ten stav je pořád hodně bolavý. Měl by tu asi za nás registrované být někdo, kdo by to s nimi čas od času probral.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Ak sú príspevky s rovnakým časom (hneď za sebou), je to chyba, ktorú popisujete. ak je ten čas rôzny (tj.viac než 1 minuta) prípadne sa dostal medzi nich iný príspevok (pri čase po vložení viac než 1 hodina, vtedy sa nedá rozoznať dvojklik) to už nemožno považovať za chybu.
PS. Dr. Axlovi sa takýto dvojklik tiež občas stal…A nie je sám, aj mne sa to stalo…
Doplňuji:
Liečba problému:
Treba byť trpezlivý a chvíľu počkať s opätovným odoslaním. Internetová ´dialnica´býva niekedý ucpaná a pomalá.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Ono by tam stačilo nastavit, že nesmíš odeslat dva příspěvky za sebou v rozmezí deseti vteřin a bylo by. Nejsem programátor, ale viděl bych to tak na dvě minuty práce :)

Jinak to že jsou odpovědi pomalý se ví, já je testoval v 7 prohlížečích a kloudně to jede akorát v opeře, tak ji zkus >>> http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/proh­lizece_a_rozsi­reni/on-line/opera/

Pokud ti to nepůjde ani tam, tak je chyba u Kolesů.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Každý prehliadač ukazuje načítavanie stránky, po odoslaní príspevku počkajte až sa stránka načíta. To je to malé pohyblivé kolečko na záložke pri názve stránky

před 4362 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek