Michal Kole

Pro Dr.AXL (soukromě to nelze): Ono stačí vícekrát kliknout na odeslat během uplodu otázky a otázka se zapíše víckrát

Takže nenadávejte mě, ale programátorům, že nedokáží ošetřit jednoduchý chybový stav 🙂

Když kliknu minutu se nic neděje, tak logicky kliknu znova, protože nevím, zda jsem klikl dostatečně 🙂

Nejlepší odpověď
aramah

Jo chtělo by to vychytat mouchy.
Když se to stane jako vám, tak to snad každý ví ,že jste neměl v úmyslu otázku dát stokrát :))

Další odpovědi
anonym

Michale, ono to stejně asi bude ještě nějaký čas blbnout a je otázka, jestli dřív přestaneme remcat a smíříme se s tím, že prostě program si s námi „hraje“ (v to bych moc nedoufala), nebo jestli budeme pořád dokola odstraňovat táhle další a další mouchy. Mně včera do pošty chodila každá zpráva nejméně 5 krát. Takže jsem seděla a mazala a mazala......
Asi to bude zase chtít naťuknout adminy, že ten stav je pořád hodně bolavý. Měl by tu asi za nás registrované být někdo, kdo by to s nimi čas od času probral.

led

Ak sú príspevky s rovnakým časom (hneď za sebou), je to chyba, ktorú popisujete. ak je ten čas rôzny (tj.viac než 1 minuta) prípadne sa dostal medzi nich iný príspevok (pri čase po vložení viac než 1 hodina, vtedy sa nedá rozoznať dvojklik) to už nemožno považovať za chybu.
PS. Dr. Axlovi sa takýto dvojklik tiež občas stal…A nie je sám, aj mne sa to stalo…
Doplňuji:
Liečba problému:
Treba byť trpezlivý a chvíľu počkať s opätovným odoslaním. Internetová ´dialnica´býva niekedý ucpaná a pomalá.

bolak

Ono by tam stačilo nastavit, že nesmíš odeslat dva příspěvky za sebou v rozmezí deseti vteřin a bylo by. Nejsem programátor, ale viděl bych to tak na dvě minuty práce :)

Jinak to že jsou odpovědi pomalý se ví, já je testoval v 7 prohlížečích a kloudně to jede akorát v opeře, tak ji zkus >>> http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/proh­lizece_a_rozsi­reni/on-line/opera/

Pokud ti to nepůjde ani tam, tak je chyba u Kolesů.

led

Každý prehliadač ukazuje načítavanie stránky, po odoslaní príspevku počkajte až sa stránka načíta. To je to malé pohyblivé kolečko na záložke pri názve stránky