Gus_Fring

Pro co nebo pro koho „žijete“?

Určitě pro vás existuje jedna, jediná věc/činnost/osoba, se kterou byste rádi trávili co nejvíce času. Co nebo kdo to je?

Nejlepší odpověď
Rokio

Moje maminka.

Chci pro ní koupit byt (zatím mám našetřeno 20 % cílové sumy), v případě mojí smrti jí bude vyplacena částka na mém doplňkovém penzijním spoření a třetina mého finančního majetku a posílám jí na účet příspěvek na domácnost.

Také jsem své mámě od doby, co si vedu účetnictví, poslal na účet několik desítek tisíc korun (příspěvek na domácnost do toho nepočítám). Účetnictví si vedu čtyři roky. Samozřejmě se starám o jejího psa a kočku a pomáhám jí s domácími prácemi.

Další odpovědi
Drap

Máš pravdu, existuje taková osoba

jirka F

1.moje rodina(zejména se strejdou a tetou ale i mamkou a tátou)
2.kamarádka rád bych s ní trávil čas,ale teď ho moc není protože má přítele a většinu času věnuje jemu.Což chápu.

Vždy když příjde u mně krize vzpomenu si na písničku:někdy se to schumelí pak to takhle dopadá.....