Kryšpín

Jaký bude mít dopad případná legalizace marihuany?

Asi 40% populace schvaluje legalizaci marjánky, čemu to prospěje, bude část národa chytřejší, nebo zdravější, odolnější, příp. klesne prodej léků ap.

Jak vlastně marjánka působí, fyzicky, psychicky?

Nejlepší odpověď
anonym

Co je lepší, aby si to někdo koupil v obchodě od +18, nebo to hulil už od 14 cti protože si to koupí někde na ulici?
Pochybuji že když se zlegalizuje že ti co to hulit nechtějí najednou začnou. Hulit není zakázaný, zakázaný je to prodávat.
Už dáááááááááávno tu měla být tráva legální, legální prodávání v coffe shopech na speciální kartičku na osobní iniciály jako je to v Holandsku, tam jí neprodaj už ani cizinci 18+. Musí mít průkaz coffe shopu,a ten se vydá jen občanu dané země (holandský občanství)

Další odpovědi
Kepler

No co, ťamani přijdou o kšefty, to bude asi tak všechno. Marihuana je měkká droga s léčivými účinky, daleko nebezpečnější je alkohol a tabák.

HZK

Prospěje to tomu, že to nebude trestný.
Ti co si běžně kupují léky, to za trávu nevystřídaj. Ono se s tím nedá léčit zcela vše. Pomáhá to především lidem, co mají chronické bolesti nebo se z toho dělaj masti, daleko lepší masti než ty značkové tuby.
Z psychologického hlediska to ulevuje, z fyzického hlediska se po tom člověk cítí prostě sjetě, zkuřeně, vláčně. Je to docela zajímavá pomůcka k předehře :)