Nuk nuk

Jaký by byl Váš volební program?

Zítra začínají Krajské volby, brzy po nich následují Senátní. Politici a strany se nás snaží přesvědčit o tom, že právě oni jsou ti nejlepší. Aby nás přesvědčili, využívají již tradičně problémů, které právě „letí“ a nabízí nám svá řešení, aby oslovili určitý okruh potenciálních voličů.
Kdybyste Vy měli být kandidáty, nebo předsedy kandidující strany, jakým způsobem byste tyto otázky řešili vy?

  1. EET
  2. Adopce dětí homosexuály
  3. Uprchlická krize (ze situace ČR, kde uprchlíků moc není, ale i ze situace Evropy, protože i to se nás týká).
  4. Kouření v restauracích
  5. Práva muslimů v ČR (stavby mešit, nošení muslimských oděvů, halal), ale třeba i jiných náboženských skupin.
  6. Legalizace marihuany
  7. Členství v EU a případné přijetí eura.
  8. Nějaké další změny, které byste chtěli zavést.

Nejlepší odpověď
Kepler

Na krajské úrovni bych usiloval o zlepšení dopravní infrastruktury, budování obchvatů měst apod., protože situace je už na mnoha místech neúnosná. Dále bych investoval do ochrany životního prostředí – kromě čističek i ochrana lesů, rozumného hospodaření zemědělců (splachování nejhodnotnější části půdy). Na vyšší úrovni by pak bylo mým největším snem vybudování sítě výzkumných středisek světové úrovně a prodávat hi-tech technologie a výrobky s vysokým podílem lidské práce. Suroviny a polotovary ať si prodávají rozvojové země.

Další odpovědi
klumprt

Moje hesla:
Nikdo pro vás nedokáže udělat to, co já vám dokážu slíbit. Ano, bude líp. Přinejmenším mně a mojí rodině určitě.

K otázkám:

  1. Spíše ne
  2. spíše ne
  3. Důraz na ochranu vnějších hranic.
  4. Spíše zakázat
  5. Práva jakýchkoli náboženských skupin by měla být stejná, jako práva jiných zájmových spolků. Například zahrádkářů nebo šachistů.
  6. Spíše ano
  7. Pokud EU bude pokračovat v současném trendu, tak budu pro Czexit. Euro raději nebrat.

dubraro

  1. ne
  2. ne
  3. dodržovat standardní azylové procedury a ochranu hranic
  4. podle rozhodnutí majitele
  5. všechna zájmová sdružení stejné podmínky, žádná podpora od státu
  6. ano
  7. ne a ne
  8. stavět silnice a parkoviště, podporovat mobilitu

anonym

Já bych mohl nabídnou dost pikantní volební prográmek. Bohužel kodex této stránečky mi nedovoluje takové „ošklivé“ věci psát.

Nerevarin

  1. Ano, ale zřejmě by to potřebovalo ještě doladit.
  2. Ne. Ono je to tam trochu složitější, ale obecně: homosexualita je přírodní anomálie, která se musí tolerovat, nikoliv však protěžovat. Braňme přirozené tradiční rodiny, které jsou tu tisíce let a na kterých stojí vývoj lidstva. Nikdy v historii lidstva se homosexuálové (alespoň v civilizované části světa, či ve střední a západní evropě) neměli tak dobře, jako dnes. Přesto chtějí další a další výhody a práva. Stačí, že se všude cpete a zviditelňujete se. Lidem je jedno, s kým spíte, ale vadí jim, že se chováte jako byste byli něco extra.
  3. Přísněji hlídat hranice a nekompromisně omezit příliv lidí z arabských a afrických zemí, kteří z drtivé většiny nebudou kompatibilní s evropskou kulturou a jejich obyvateli. Nemůžeme sem natahat půl afriky. Arabské a africké země mají obrovskou porodnost a pokud povolíme, za pár desítek let nás pohltí. Ač to zní možná hloupě, musíme zvednout hlavu a bránit se proti likvidaci Evropy.
  4. Plošně zakázat
  5. Stavbu klasických mešit tak jak vypadají v arabském světě zakázat, povolit pouze modlitebny v klasických domech, či různých zařízení. Oděvy zakázat, halal též. Nelíbí se ti to? Táhni zpátky.
  6. Nelegalizovat. Ač jsem bývalý kuřák této rostliny a nemyslím si, že je to špatná věc, rozhodně v tom určité nebezpečí je. V první řadě to není jako dát si pivko. Mnoho lidí může mít nepříjemné stavy vedoucí k paranoidním pocitům, pocitům deprese, či zmatenosti, lenosti a pasivity. U některých lidí může marihuana vyvolat vážné psychické potíže.
  7. EU zachovat, ale striktně omezit její vliv v určitých oblastech. Euro zatím nebrat.

8)Obnovit základní vojenský výcvik, přestat se pořád omlouvat jak jsme my běloši a evropani špatní a začít být hrdý na svůj původ. Ne, že bych chtěl někomu vymejvat mozek, ale školství by mělo alespoň částečně propagovat svůj národ a hrdost k němu.
6)

anonym

Můj volební program nebyl žádnej,lístky jsem hned spálil,když je přinesli,
k volbám nechodím.

Kryšpín

Přefiltrovat kapitalismus od komunismu a změnit zákony potrestat všechny vykukové, podvodníci, zloděje a další přibalenou odrůdu od hedvábné sametové revoluce v Československu a později v Česku.