Bronzový

Připadá vám fér, že dnešní holky mají sex třeba už v 15ti, zatímco většina kluků až kolem 19ti?

Myslím tím dnes, vím že dřív to bylo naopak a nemůžu říct, že by mi to nevadilo.
Doplňuji:
No to je právě to na h*** ne? :D
Když dneska už i 14ti letý holky nechoděj s klukama pod 18, tak s kým mají asi chodit 15-17ti letí kluci? podle tohodle holčičího vzoru tak s 10ti letýma holkama? :DD V tom případě bych buď snížil zákonnou hranici šu**telnosti nebo radil holkám i klukům hledat si ve své věkové kategorii.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Neboj, taky se dočkáš...

Další odpovědi:

Nevím o tom, že by kdy byla situace opačná (vůči znění otázky) - ale přiznám se, že je mi to úplně fuk, ´patnáctky´ mne nezajímaly ani když mi bylo 15...
;-)

Bronzový

Fér nefér. Dnes už stejnak sex skoro nikdo nebere jako akt lásky a partnerství, spíše jako nějaký předčasný status dospělosti. Já měl první sex v 16 a teď si celkem myslím, že to mohlo být i později. Každý je jiný, každý to bere po svém. Úplně nejhorší pak je, když si právě ti co s tím mají už zkušenosti dobírají ty druhé, pak se často stává, že mají pohlavni styk právě jenom kvůli nějakému frajerství atd ale co je potom za frajerství otěhotnět v 15 to nevím. Měl jsem bohužel dvě takové spolužačky.

Stříbrný

Pamatuj si hochu, ŽIVOT NENÍ FÉR. Tak tomu bylo vždy.
Dívky chtějí nabrat zkušenosti, proto se zaměřují na starší. Ve stáří ovšem si chtějí užít a poté se zaměřují na zajíčky.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.