Wortygen

[přihlášení] TeamViewer v mobilu

Zdravím,
stáhl jsem si aplikaci do mobilu Team Viewer. Když jsem si založil účet na webu a přihlásil jsem na PC do programu , tak vše klapalo. Když jsem si založil druhý účet do mobilu (jiný email a jméno) , tak mi to napsalo : „zadaé uživatelské jméno a heslo neodpovídají záznamům účtu“ . Údaje jsem zadal správně,páč jsem se pokusil přihlásit na ten účet na webu. Kde je problém?

Odpovědi
pl4toon

Zkusil bych ho reinstalovat (smazat, stáhnout a nainstalovat znovu). Pokud budou problémy přetrvávat, navrhuji konktaktovat technickou podporu, která je zdarma na telefonu: 228880045

Zdroj: http://www.te­amviewer.com/cs/dow­nload/mobile.as­px