fandosaurus

Potřebuji program na ovládání pc z tabletu

Ahoj mám problém s tabletem shodil jsem jas uplně dolu a ted neni NIC vidět.. ale k otázce
Potřeboval bych program pro PC abych když propojím tablet s pc pře kabely tak abych mohl ovládat jeho funkce například velice potřebný jas děkuji za odpověd
Přístroj je s androidem 4
Doplňuji:
ŠPATNĚ FORMULOVÁNO TABLETU Z PC děkuji

Nejlepší odpověď
led

Pokiaľ tablet neresetujete, ani tem program vám nepomôže. Treba si ho totiž natiahnúť do tabletu.
teamviewer – diaľkové ovládanie
teamviewer pre android:
hhttps://play­.google.com/sto­re/apps/develo­per?id=TeamVi­ewer
teamviewer pre widows:
http://www.te­amviewer.com/sk/in­dex.aspx
Doplňuji:
Určíte si ktorý počítač je ovládaný a ktorý ovláda – funguje to obojstranne

Další odpovědi
Bedy

Teamewer lze použít i obráceně tuším.
Ale jinak takhle přímo nic snad neexistuje. Mimochodem – proč nepokračujete ve své původní otázce?

anonym

uveďte svůj tablet do továrního nastavení speciální kombinací tlačítek nebo resetovacím spínačem na boku … když uvedete typ svého tabletu jistě snáz najdeme způsob jak se váš konkrétní tablet uvádí do továrního nastavení hardwarovou cestou … jde to samozřejmě i softwarově pomocí nástroje ADB který spustíte na PC.