Při infekci, či zánětu močových cest/měchýře je prospěšnější pít převařenou vodu, něž tu neupravenou?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud je voda nezávadná, je zbytečné ji převařovat.

Další odpovědi
mosoj

Při zánětu močových cest je dobré hodně pít. Třeba urologický čaj.

RyuzakiKate

Při takovémto zánětu je třeba hodně pít, jak už psal mosoj, jak vodu, tak urologický čaj – tak 3× denně. Hlavně, aby nebyla zima na nohy a okolo sebe deku, aby bylo teplo na ledviny. Jinak jsou na správnou funkčnost močového ústrojí dobré i brusinky, což jsem teda nijak extra nezaváděla do svých terapií, ale jsou dobroučký :)