enouwe

Asi měsíc už mám divný pocit v pravém kotníku. Ve stejný čas mi začalo lupat v pravé kyčli. Může to souviset?

Asi měsíc už mám divný pocit v pravém kotníku, cítím jako by by byl ten kloub přeskočený/zatlý a není v přirozené pozici. Žádný úraz jsem neměl, akorát mi začalo přibližně ve stejný čas lupat v pravé kyčli při ohybu do vnitřní levého stehna. Může to spolu nějak souviset?

Nejlepší odpověď
quentos

Souviset může všechno se vším. Fundovanou odpověď dá jedině lékař.

Další odpovědi
ivzez

A co říká Váš lékař?
(Přes internet nikdo Váš zdravotní stav ani problém posoudit nedokáže.)