Ančikk

Byl by někdo tak hodný a přepsal anglický text z odkazu níže klidně i v angličtině?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=SSW0WbxkH0U byl by někdo tak hodný a napsal text klidně i v angličtině? Moc děkuji

Nejlepší odpověď
Quimby

You are awesome.
You are like secret ingredient in noodle soup of people.
You are backflip kick of humanity.
Other may talk the talk and walk the walk but you're too busy blowing minds and stopping crimes.
Your awesomeness, it shines too bright, but I can just can't help but look.
You are lone soldier on battlefield of awe, igniting the flaming torch of awesome for all to see.
I can keep going, should I?

Oh, these look so cool, but master Shifu says I'm not allowed to click anyone. But hey, he didn't say that you couldn't for me, c'mon, do it, just don't tell master Shifu.

Mělo by to být cca správně ± nějaký člen a apostrofy…

Quimby

Quentos: Dík za korekci, nechtělo se mi to psát pořádně:d

quentos

Není zač, ovšem korekce je jedna věc, druhá věc je, jestli je to dobře – mně se to nechtělo poslouchat ;{)>