♥♥♥

Překladač vět. Jaký je ten nejspolehlivější?

Potřebovala bych překladač českých/anglických vět. Ale na internetu je jich spousta a né vždy to přeloží správně. Jaký používáte překladač vy a víte, že je nespolehlivější? Prosím poraďte, díky…
Doplňuji:
Nejspolehlivější myslím ve smyslu: Co používáte vy a alespoň 70% by tam mohlo být správně :)

Nejlepší odpověď
briketka10

ano na Quentose se můžeš spolehnout,
na můj si našel čas a jsem mu zavázána :O)
Doplňuji:
můžeš si stáhnout tento je pro všechny OS
http://downlo­ad.chip.eu/cz/Pre­kladac-Google_6615746.html

Další odpovědi
anonym

Použiji citaci Quentose: Žádný překladač nemá selský rozum, tudíž nedokáže přeložit vše bez chyby!

Orange

Nic takového zatím není. Maximálně quentos :D

Bedy

Já nejradši používám Seznam slovník – naházím tam ta slovíčka a větu si sestavím.
Jinak používám Bing Translator – http://www.bin­g.com/transla­tor/
Doplňuji:
brikatka10: Jen ne prosím Google Toolbar. Dokáže neskutečně zaflákat počítač a zpomalit prohlížeč.

Mimochodem Google skrz své programy a služby sleduje aktivitu svých uživatelů. Google Updater, který je povinnou součástí všech programů od Google odešle do Googlu docela dost informací o vašem počítači.
On Google je teď na pranýři u Evropské komise právě kvůli problémům se soukromím.

badisko

Quentos …a co pouzivam ja no hlavu…jsem v Anglicky mluvici zemi..takze nemam moc cas resit prekladace..
Doplňuji:
jinak ale mam v opere nejake rozsireni …translator…pro zich­r…

briketka10

kdo umí instalovat programy, tak si vždy Toolbar
odinstaluje a jestli jsem ženská tak si nemysli, že
jsi tady ty ten nejchytřejší !!

briketka10

a kdo radí Toolbary nejsem takovej debil !!