Alesh

Přejíždíte slimáky, když jedete na kole?

Takový ty hnusný hnědý. Já jo. 😉
Doplňuji:
No právě protože jsem ochránce přírody, tak zabíjím potvory, které jsou škůdci a hlavně v našich končinách nemá tento druh co dělat, nemá tu dostatek přirozených nepřátel, proto se tu tak přemnožil.

Nejlepší odpověď
anonym

To se teda máš čím chlubit.
Nehledě k tomu, že ten kdo používá kolo, měl by mít vztah k ekologii, přírodě, a tím i respekt ke všemu živému.
P.S. Z pohledu slimáků jsi ty zase hnusný vrah.
Doplňuji:
Dejme tomu, že nějaký druh škodí, pak se s ním bojuje tam, kde škodí a adekvátními prostředky poplatnými moderním pěstitelským poznatkům.
Kdežto pár slimáků na stezce se ocitlo nezáměrně a jejich přejíždění naprosto neovlivní zdravou rovnováhu a je jen projevem intolerance a lidské arogance nad přírodou a ubohosti.

Další odpovědi
anonym

Nejradsi vych prejela Aleshe. ! Ale autem – aby to bylo ve srovnani stejne !! -iv-

Ella

no fuj, vám by se líbilo ,kdyby vás někdo přejel jen pro srandu? Nikdy jsem to neudělala..

Terryle

fuj, ne, bála bych se, že na něm uklouznu a spadnu do něj :) a z principu je to hnus, mít to pak rozňahňaný na kole, fuj, jen si to představ…
Ale z hlediska humánnosti to schvaluju, je to pro ty potvory nešťastný ještě jeden z nejhumánnějších způsobů ubezdušení, myslím…

Deli

Nejezdím na kole.
A jinak – fuj ☹

fcoop

Až přiletí naši Hvězdní Bratři – a oni přiletí – budeš pro ně třeba také potvora a škůdce,který nemá v našich končinách co na práci.
Asi nebudou drandit na kolech,ale oni něco vymyslí.

Vždyť ty asi také nemáš dostatek přirozených nepřátel.

Skoro vážně – máš fujtabláckýho koníčka.

panenka

Ne nedělám to

iceT

Na kole moc nejezdím,skoro vůbec a od jisté doby mi dělá obtíže zabít jakéhokoli tvora.I když by to měla být jen moucha,natož něco trochu většího.

Berušinka

Souhlasím s -iv-!
Dyť to je fakt hnus! K tvému doplnění se ani vyjadřovat nebudu.
Když má někdo potěšení ze zabíjení jiných tvorů, tak to má v mozku trochu jinak nastavené – pro tuhle společnost je to nepřijatelné.
Vím, že s nima někteří zahrádkáři bojují, ale to je úplně něco jiného.
Toť asi vše – nechci se rozčílit ještě víc.

anonym

Ja to tu s dovolenim ted ukoncim. Alesh , vy jste spise vyprovokoval tim , jak jste tu otazku polozil. Ja to pochopila tak , ze se v tom vyslovene vyzivate a klickujete tak , aby jste jich prejel co nejvice.
Neurazejme se tady kvuli slikamum.
Vysmejete se mi , ale umyslne prejizdeni je pro me nepochopitelne. Ja si vzdycky rikam , ze i ten slymacek je neci mamina , nebo tatin a trebas na ne nekde cekaji male , aby mohli nadale skodit … 🙂 A dobrou !! 🙂 -iv-

Alesh

  1. Se podívej, jaké jsou možnosti subkategorií v kategorii otázek „ankety“.
  2. Jak jsem již řekl, a můžeš klidně o tom polemizovat 🙂, slimáci jsou havěť srovnatelná s komáry, mouchami apod. a jelikož jsou tyto živočiši vnímáni obecně negativně, pak vznikají třeba i kuriózní „soutěže“ typu, kolik jsi zabil much jednou ranou apod. Podivuje se snad někdo nad tím, že někdo zabíjí mouchy? Pohoršuje se nad tím?
  3. Honění trika? To snad ne, příteli? 🙂 Člověk jede na kole a asi bys nevěřil, kolik těch potvor místy leze, prostě nejdřív je objíždíš, pak už to neřešíš a jedeš a někdy nějakýho žvejkneš záměrně, no to je toho, to je fakt strašně zavrženíhodné.

Ať se na mě nikdo nezlobí, ale vše má svojí určitou míru a řešit přejíždění slimáků, div ne jako týrání zvířat, to mi tedy přijde na palici. A kolikrát ti, co nejvíc kážou (neříkám, že ty), se sice v mnoha ohledech chovají ohleduplně, třeba nepřejíždí slimáky 🙂(otázkou je, jestli v konečném důsledku není přeci jen lepší je přejíždět, já jsem přesvědčen, že ano, bez ohledu na to, jestli to někomu přijde nechutné, vtipné či cokoli jiného), na druhou ale dělají spoustu jiných věcí mnohem horších … odhozené plastové lahve či jiné podobné nerozkladné věci, přitom jsou všude kontejnery. Ale to je už na jinou debatu. A pak tací mají plnou hubu humanity apod.

anonym

Klídek, mrkni se na typickou reakci -iv-, spíš jde o nevhodnou chlubivou dikci otázky (pro zábavu).
Já to záměrně formuloval s opačnou nadsázkou. Jinak nejsem vegetarián a komára, který mne osobně napadne samozřejmě taky plácnu. A na zahrádkách jim škodí, tam mají důvod.
Na cestě ti nevadí, takže si zřejmě jen honíš triko – a právě tenhle aspekt je nedospělý a zavrženíhodný!

Alesh

Boha jeho, jsem netušil, že je to tady samý přecitlivělý měšťák, kterej je navíc vegetarián, v létě je poštípanej od komárů, nemá doma pro jistotu ani plácačku na mouchy a myši viděl jenom v zoo.
Zkrátka tyhle živočiši jsou bráni jako paraziti a škůdci a jejich likvidace není brána jako nic nenormálního mj. s ohledem na jejich počty. Si snad někdo myslí, že zahrádkáři jim dávají uspávací injekce? Solí je, hází je do horké vody apod.
P.S. Ježečky, žabičky, kočičky, broučky apod. úzkostlivě objíždím.

anonym

Příznačné je, žes otázku umístil do kategorie zábava.

anonym

Dejme tomu, že nějaký druh škodí, pak se s ním bojuje tam, kde škodí a adekvátními prostředky poplatnými moderním pěstitelským poznatkům.
Kdežto pár slimáků na stezce se ocitlo nezáměrně a jejich přejíždění naprosto neovlivní zdravou rovnováhu a je jen projevem intolerance a lidské arogance nad přírodou a ubohosti.