HOMER

Přeji všem krásného Valentýna

…abyste ale neřekli že to není žádná otázka tak tedy:Dlouho jsem hledal nějaké originální přání a zároveň pěkné a aby nebylo trapné..Už mám,ale třeba příští rok budu mít lepší,napište nejhezčí valentýnské přání.Dostal někdo z vás to nekrásnější?

Nejlepší odpověď
panenka

ano dostala jsem ho od své kamarádky už včera.poslala mi ho přes amora lásky

Další odpovědi
Jahoda

Ano, já. Poslaly jsme si ho s Panenkou. Moc mě její přáníčko potěšilo :)

lorja

Ano.Před 11 lety se mi na Valentýna narodil syn Jakub.

Michal

Každé přání je krásné a od milované osoby nejkrásnější.Co ty na to?