Bronzový

Představujete si uživatele na Odpovedi.cz podle jejich avataru?

Mám samozřejmě na mysli pouze ty, kteří tam nemají fotku z fejsbůku nebo logo těchto stránek (třeba takovej boláček, ale třeba je on sám jeden velký otazník, dle loga dokonce dva!).

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Představuji si podle toho jen ty, kteří se projevují málo. U těch častěji přispívajících se mi ty představy zhmotnili do imaginármích postav podle toho, co a jak píší - avatar v tom až tak moc roli nehraje :)
Doplňuji:
*y

Další odpovědi:

Zlatý

U bolaka je to jednoduchý úsměv nán už ukázal :-))

Zlatý

Ty vynucené avatary se mi vůbec nelíbí, ale v podvědomí se mi s uživateli už propojily. Pak je mi třeba někdo méně sympatický, protože užívá avatar někoho, kdo mi nesedí ( nebo spíš já jemu ) a už vůbec nezvládám vyrovnat se se změnami avataru :-).

Bronzový

Jsem tu nováček, takže sem nad tímhle ještě nepřemýšlel, ale seš docela kočka :D

Zlatý

Některé jedince si představuji daleko horší.

Zlatý

Jasně, že jo! Dlouho jsem si myslela, že v televizi bydlí malí trpaslíčci a hrají mi pohádky, tak tady je to nějak podobný animák. Od princezny až po čarodějnici, od tajemných hádankářů, po duchy. Btw - Nedávno jsem "došla" tak daleko, že jsem se zamyslela(!) i nad tím, proč zde nejsou plešaté nebo výrazně ošklivé hlavy. Tady je to potom fakt jako v pohádce.
ad Pizlicka: Neboj, už jsem se přemyklíkovala zpátky...poznáš rozdíl?:-)))

Pokročilý

Já si je s tím obrázkovým avatarem prostě musím spojovat :D Ať už se jedná o výraz nebo obličej toho avataru,tak si částečně představím jejich povahu a vzhled.Ale jinak si myslím,že si určití lidé vyberou avatar takový,jak bych chtěli vypadat a nebo který si myslí že vystihuje jejich povahu a nebo se jim prostě jenom líbí a tak si ho tam dali.Lidé s tou šedou siluetou podle mě vystihují to,že chtějí být anonymní a nebo takový tajemní:D

Bronzový

ano,do vcerejska,nez se damiana promenila v muze a davíd v zenu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.