arygnoc

prečo lekári nepredpisujú zázračné lieky? prečo ich poisťovňa nehradí?

Zázračný šungit: 5 tipů, jak se zbavit akné, kocoviny i revmatismu!

http://www.su­per.cz/331172-zazracny-sungit-5-tipu-jak-se-zbavit-akne-kocoviny-i-revmatismu.html

prečo nám je lekármi a poisťovňami odopieraná zázračná liečba?

;-Q

Nejlepší odpověď
gecco

Asi ti lékaři a patřiční pracovníci ZP nečtou Super, na VŠ tato skripta taky chybí…
;-DD

Další odpovědi
zzzlatokopka

No protože není zájem člověka vyléčit, je zájem ho „léčit“ co nejdéle a za co nejvíce peněz, aby mohli brečet, jak je to drahé a jak potřebují, aby stát do zdravotnictví pumpoval více peněz.

Ono z malého množství se blbě krade, a když stát napumpuje pár miliard navíc, tak se nějaká miliarda někde utopí, třeba na poradenství atd.

dědapetr

Hledal jsem vědecké informace o šungitu a našel jsem jen jednu knihu:ŠUNGIT – Legendy, fakta, informace.Napsala IRINA VOBLIKOVÁ.Tak teda nevím.

mosoj

Protože nemají na hento oný, uzavřenou žádnou podstolovou smlouvu s farmaceutickou společností, nebo společnost nabízí neatraktivní bonusy.
Doplňuji:
Nebo neoslovili společnosti doly a lomy.

Pepa25

dědapetr: špatně jste hledal, na webu Sysifos je zmínka, že držitel Stříbrného bludného balvanu za r. 2010 firma ORGONITY.CZ prodává předměty ze šungitu:
http://www.sy­sifos.cz/index­.php?id=vypis&sec=1301­101292

Myslím že už je to jasné …

gagaga

ary..ary .. !
zadnemu doktorovi nekde o to, nas vylecit..
naopak : oni nas potrebuji udrzet co nejdele nemocnymi :)
z ceho by jinak zili, ze ? :p
pro ne nema " cenu " zdravy pacient, ( nebo mrtvy.. )
jen nemocny.. nejlepe dlouhodobe :)
vemte si, kdyby nas ted vsechny vylecili :)
az by mi jich bylo trochu lito :)

  • iv-

arygnoc

kto je Irina Vobliková?

;-Q

arygnoc

dědapetr:

to je akoby ste hľadal vedecke (prízvukujem – vedecké) informácie o homeopatii.

;-Q

zjentek

..,od homeopatie pouze s rozdílem, že tento nerost, kterej tě tak přitahuje, se někde vyskytuje a má opravdový složení.
Jestli tě nebaví se jeho rozborem zabejvat, tak napiš do Super, že Justin Bieber, Sámer Issa a Cyrusová šňupou šungit a třeba v příštím čísle si o rozboru a chem. složení počteš více.
..k tvý otázce- pretože „lekári“ sú ako ty. Znejtek ;q

gagaga

ary nas ( me zabije ) ..ale : bylinky se mu pit nechce , ale sutry by drtil a jedl ( nebo pil ) :)
ja se tu chechtam.. :)
ary, prominte :p

  • iv-

arygnoc

šuter môžem predsa recyklovať, nie?
kdežto bylinky … z toho potom vzniká taká mno, beztvará hmota.

:DD

zoberte si – kúpim šuter, postavím k počítaču, opláchnem a v tej vode sa môžem okúpať, prípadne ju vypiť, môžem sa s tým šutríkom mazliť – no ktorá bylinka to dokáže?

;-Q

zjentek

arygnoc a to těžítko, mytí, pití a mazlení není zdaleka všechno, co si s tím šutrem užiješ ..pořádně si pročti hlavně i ten pátej typ z článku! ;q

arygnoc

jojo, ten je naj.

;-Q :DD

ale po celkovom zhodnotení dávam 5 * z 5ich možných – aknetický a reumatický pc maniak naložený denne v alkohole busí byť z takého prípravku úplne na vetvi.
len škoda, že to ešte nezvyšuje úrodu papričiek za oknom, nefiltruje vzduch pre alergikov a nenosí nákupy z obchodu.

zjentek

jojo, ještě by to mohlo za člověka kuřit ..jak říkáte tam u vás- fajčiť ..ale to už by bylo příliš dokonalé ;q

arygnoc

nooo, keby to platila poisťovňa… :DDD

;-Q