Human

Prečo je v Rusku možné všetko? :D

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

protože je to země,kde zítra,znamená již včera

Další odpovědi
Elk

Nejenom v Rusku. Ani USA není lepší, stačí se jenom zaměřit na vyjímečnosti a hlupáci, úchyláci jsou všude, jeno to není tolik vidět. Ale je pravda, že v těchto dvou velmocech je skutečně možné všechno.
V Rusku dělají lidi zhovadilosti třeba z hladu a nemožnosti se nějak vyjádřit a v USA z touhy se zviditelnit, ale i u nás je dost kravinotvorců…

jirkajirka

Jenom v Rusku? U nás je to samé ne-li horší.

led

Neverte všetkému, čo počujete, alebo čítate v médiách. To „všetko“ je možné všade, vždy sa nájde niekto, kto tomu uverí.

mosoj

Protože v Česku je možné i nemožné .

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/651058/Vys­trizek.PNG

marci1

Protože ruský člověk vydrží všechno ! 🙂

Andre5000

Myslím si, že zrovna v tomhle jsme Rusko dohnali, možná i předběhli.