Avatar uživatele
Kepler

Přáli jste si někdy, aby nějaký den nikdy neskončil?

Nebo spíš naopak „kdy už to skončí?“ Pište, přehánějte 🙂

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, jirka F před 1692 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

Kdy skončí pátek a začne konečně víkend. A naopak :)
Nechtěla jsem, aby končili dny, kdy odjížděl můj přítel..
Pochopitelně prázdniny u babičky :) po nich zase škola :(
Opisuju od Mc. nechtíc..
Vítala jsem jako malá každý krásný zážitek s mým taťkou
a ségrou 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jirka F

Den kdy jsem poznal že ne všechny holky jsou zlý.;) :).Jak jsem si původně myslel v mém dětství byli totiž pro mě holky notorické zlo č.1.Dále jsem si přál ať nikdy neskončí víkendy a moje dětství.

Upravil/a: jirka F

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Přál jsem si, aby nikdy neskončila minulá sobota, den kdy byl prostředek vinobraní. Jinak nejvíce jsem si to přál o dni, který následoval den po maturitě.

Naopak nejrychleji jsem si přál, aby skončil den, kdy jsem dělal ústní maturitu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Příjemné chvíle se dají prožívat stále do nekonečna a nepříjemné se nám nelíbí, a chceme, aby trvaly co nejkratší dobu. Ale ve vzpomínkách se lze vrátit a prožít daný okamžik. A můžeme si ten okamžik znovu vychutnat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

dosť často sa mi stáva, že dnešok je vlastne už včerajšok a včerajšie zajtra je dnešok. Niekedy zas chcem, aby dnešok skončil a inokedy, aby dnešok bol večný. Keby som aspoň niekedy vedela, čo vlastne od Času chcem…

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… obojí … a ne den, ale celé měsíce (v prvém případě prázdniny, ve druhém vojna) …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

jirko F

Kdy bylo to dětství hezké? Když holky byly notorické zlo.
Dále sis přál, aby nikdy neskončily víkendy a Tvoje dětství 😁

před 1692 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jirka F

Nějak jsem to popletl,ale moje dětství bylo z rodinné stránky hezké akorát ve škole to bylo špatný z hlediska holek které jsem nenáviděl a úlevou my bylo až opuštění ZŠ.

před 1692 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Docela chápu, jen bych nahradil slovo „zlé“ slovem „blbé“ krávy, neboli blbky. Vlastně mě to nepustilo dodneska a ty blbky taky ne. To by ses divil, co jich je mezi novými sousedkami v penzionu je…

před 1691 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek