BEAES

Praha- jaké památky by jste navštívili?

Doporučte, děkuji.

Nejlepší odpověď
ten který je

Můžete navštívit Vyšehrad a hřbitov na Vyšehradě kde odpočívají slavné osobnosti našeho národa.Odtud je i pěkný výhled.Je toho mnoho.Já jako pražák ovšem centrum a památky nevyhledávám,utíkám raději do klidu pryč z centra.:-)

Další odpovědi
anonym

Karlštejn,tam jsem dostala první pusu

Michal

Já ji nenavštěvuju,já tady žiju.Hrad,Sta­roměstské náměstí,zahrady pod hradem,Petřín,ZO­O,Sbírky obrazů,Planetá­rium,je toho moc,co by stálo za to vidět.Záleží na Vašem zájmu.Kostely,Kampu a nezapomeňte se projet metrem a vidět i ten bordel.Podívejte se z Karlova mostu na panorama Hradčan.Za některé památky se platí-Bohužel.Běžte do nějakého divadla a podívejte se na Prahu v noci.„Alpy ty vás ohromí,ale tohle,to je pohádka.! Neuměle převzato z filmu“ Vesničko má ,středisková"­.Veleslavín.A do nějaké známé pražské pivnice,třeba jen nakoukněte.Mostecká věž,kolik je na ní …? (Ledňáčků)?

anonym

Karlštejn,to je pražská památka jak noha.

Konopiště taky ujde,je hned vedle Václaváku.