zett

Práce vyplňování zboží v supermarketu

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, na práci vyplňování zboží v supermarketu berou i lidi se základním vzděláním? 🤔 Děkuji za odpověď

Odpovědi
Kelt

Je to brigáda a může ji dělat každý, kdo má ruce a nohy. Prostě chodíš po obchodě a sleduješ, kde co není a tam do dáš. Ale není to tak jednoduché. Například jsem před Vánocemi byl u prodeje zmražených kuřat a pořád mi říkali, že to má být plné. Ale já jsem tam nechal jen pár, a lidé si řekli, že to jde asi na dračku, tak to brali a já jsem nestačil takto doplňovat.

elkon

Je to spíš na brigádu, může to dělat i „cvičená opice“. Vzdělání nepotřebuješ.

Rokio

Ano, na doplňování zboží stačí základka, ale budeš brát méně než ten, kdo má vzdělání v oboru.