Práce v USA

Dá se sehnat práce v Americe (nejlépe v Kalifornii) pouze na měsíc? Bez větších zkušeností? Jako třeba nějaká práce v kavárně nebo něco nenáročného… A co je k tomu potřeba?

Nejlepší odpověď
quentos

určitě, takových sezónních pracovníků tam hledají mraky. Nejlépe se obraťte na nějakou agenturu, která vám všechno zařídí a poradí, nejspíš si budete muset vyřídit nějaké to pracovní povolení, ale to zas tak velký problém nebude