Prace v rakousku, zkusenosti?

Odpovědi
panenka

Pokud tam máte známé práce je tam dost musíte samozdřejmě umět Německy .Poslední dobou jsem si všimla že nejmenovaní na některých stránkách hledají zedníky,elektri­káře,zámečníky povolení vám vyřídí za 9000 kč a pak když tam chvíli děláte zaplaceno nedostanete.Pokud se opravdu rozhodnete jet do Rakouska pracovat budte opatrný povolení (Bescheid) vás samotného vyjde na 2000 kč když si ho vyřidíte vy sám přes Ministerstvo průmyslu a obchodu a Bundesministeria Rakousko.Pokud se tam chystáte vyčkejte do Května to má pro nás pro Čechy být otevřený pracovní trh a žádné povolení tam už pak potřebovat nebudete.
Jinak pokud mám mluvit o zkušenostech měla jsem možnost tam chvíli být a kdybych mohla raději jsem tam jak tady ,protože tam je to úplně něco jiného jak tady i co se týče výdělků,přátelství mezi lidma