zazubek1998

Jak lze vyřešit popsaný problém se získáním řidičského průkazu skupiny D atd.

Prace – ridicsky prukaz sk.D ?

Dobry den. Chci se zeptat. Laka me pracovat jako ridic autobusu. Problem je ten, ze i kdyz mam neco nasetreno, nejspise si neusetrim na ridicak a na profesak v celkove cene cca 50000kc. Slysel jsem, ze autobusovi dobpravci jsou schopni zaplatit tuto castku s tim, ze u nich odpracuju nejake urcite roky. Je to pravda? Nezaplati mi ten ridicak i urad prace, kdybych tu nabidku hledal pres „pracak“? Dekuju moc za odpovedi a preji hezky den.

Odpovědi
Drap

Některé pracovní úřady takové programy měly. V každém regionu je tro jiné. Snadnější bude se domluvit s přepravcem. Neni to nic nezvyklého, že zajistí autoškolu i profesní průkaz ve velmi krátké době.