nikeroska

Jak se stát lobistkou??

Je na to nějaká škola? :D

Nejlepší odpověď
Drap

Je to snadné, škola nemusí bát žádná. Jediná podmínka je vytvořit si dostatek vlivných známých.

Další odpovědi
briketka10

http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web­.php/slovo/lob­bista
abys měla představu co to slovo znamená – můžeš začít třeba studovat práva.. :DD

Bičiště

K prosazení svého zájmu nebo zájmu někoho jiného – skupiny, potřebuješ peníze pro toho vlivného člověka, který může tvůj zájem pomoci prosadit. Je to legalizované úplatkářství. Můžeš mít třeba 5 vysokých škol, ale bez peněz pro tebe nikdo nic prosazovat nebude. Je na to třeba škola protřelého života.