bolak

Poznali bychom nějak, že se vesmír začal smršťovat? Tedy že by čas začal jít pozpátku?

Nejlepší odpověď
www

Vše jsou jen teoretické úvahy, a proto nelze odpovědět fakticky.
Tedy nevím to já a nemůže vědět ani nikdo jiný 🙂

bolak

www: já mám totiž takovej pocit že už to začalo, totiž dnes v 5:15 jsem stal, dal si studenou sprchu a ihned poté jsem si všimnul jistých blíže neurčitých náznaků deformit a dysmorfií..

www

Tak to máš blbý, ale klídek, neumírá se na to 😁
Kdyby to bylo v kategorii zábava, šlo by odpovědět i jinak 😉

bolak

tak on to měl bejt původně regulérní dotaz :) jenže u mě se to vždycky nějak zvrhne..