Zlatý

Používáte u svého auta 2 disky (na letní a na zimní pneu) nebo máte 1 a střídáte na nich pneu?

Děláte mi radost :-)
Já taky měním kola celá.
Koupila jsem s autem, letní litá, zimní plech :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

mám dokonce troje disky. Pokud přezouvám, tak vždy celá kola.

Další odpovědi:

Stříbrný

Měním celá kola.

Stříbrný

netřídám gumy. na na autě ( LR defender 110) mám celoroční offroadové gumy se 4cm hlubokým teréním vzorkem. Takže gumy na sezony neměním.
A klasickej osobák nemám.

Kapitáne u VT55 by to bylo jedno. Ikdyž už se tu kdysi někdo našel kdo se ptal zda měním na zimu pásy.:-)

Bronzový

Moudrý člověk si pořídí sadu disku navíc mění celá kola-teda pokud nejde o off road nebo třeba VT-55 (viz odpo-Honza na defendru!)
Honzo-já vím,byť jsem nebyl tankán,navíc se v případě potřeby montovali,dali montovat drapáčky (osobně jsem neviděl-jen nás to učili!!!)
PS v některém Tvém příspěvku jsem viděli tvůj vyprošťovák!!!(na poradte asi)

Bronzový

Měním celá kola.

Stříbrný

Měním celá kola, tudíž dvoje disků a musím, i kdybych nechtěl, protože zimní a letní kolo má u mě v TP jiný rozměr. Musel bych jezdit celý rok na zimách a to se mi nechce.

Zlatý

U jednoho střídám celá kola, u druhého nestřídám nic, má obuto MT...
;-)

Zlatý

Střídám auta . Na zimu mám jedno staré neustále obuté na zimních pneumatikách. Až nebude, ale ono se drží, mám na novější připravené druhé disky.

Gumy ani disky nestřídám,jezdím celej rok na zimákách.

kdo má peníze a čas nazbyt, tak používá jedny disky. u mě by to bylo tedy dvakrát ročně 500 kaček za přehození. jeden nový plecháč stojí cca. tisícovku. čtyři alu letní se slušnýma gumama se dá pořídit za 6 tis, tak se to dá všechno snadno spočítat.
já osobně na léto alu a na zimu plecháče. výměna všech 4 kol cca.půl hodiny. je pravda, že by se měla kola před nasazením nově vyvážit. každopádně kola si značím a dávám tam, kde byla (PP,LP,PZ,LZ)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 622
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 572
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 218
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.