Avatar uživatele
hanny 2

Používáte mobil,když se nabíjí?

http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/307878-apple-proveruje-smrt-zeny-ktera-na-iphonu-prijala-hovor-a-zemrela.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, briketka10, zzzzz před 3936 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Ano, protože zejména s jednou osobou se hovory protáhnou v průměru na hodinu až dvě a nezřídka se stane, že se mobil v průběhu toho vybije. Takto násilně končit konverzaci pochopitelně nechci, takže pokračuju běžně i během nabíjení. Zatím ještě žiju.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
sevos

Když je potřeba,tak ano.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Když je třeba používám. Telefonu ani baterce to nevadí.
Nechápu připojený časovač. Již v prehistorické době mobilů si mobil řídil nabíjení sám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

Nepoužívám, protože v drtivé většině případů nabíjím mobil na noc. Mám takovou malinkou krabičku s časovačem, kde přepnu na 3 hodiny a tři hodiny od doby zapojení jde proud. Pak nic. A za 3 hodiny mám svůj mobil nabitý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

také jsem ten článek dnes četla, holt každý el. spotřebič může zkratovat. Jasně že ho tak používám i PC na kterém teď píši je zapnuté do el. sítě.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
DaiWoman

Ano, ale ne moc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
A.d.a.m.

Ano, ale vetšinou ne moc dlouho, protože při nabíjení je můj telefon jako malé topení ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek