hanny 2

Používáte mobil,když se nabíjí?

http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/307878-apple-proveruje-smrt-zeny-ktera-na-iphonu-prijala-hovor-a-zemrela.html

Nejlepší odpověď
quentos

Ano, protože zejména s jednou osobou se hovory protáhnou v průměru na hodinu až dvě a nezřídka se stane, že se mobil v průběhu toho vybije. Takto násilně končit konverzaci pochopitelně nechci, takže pokračuju běžně i během nabíjení. Zatím ještě žiju.

Další odpovědi
sevos

Když je potřeba,tak ano.

mosoj

Když je třeba používám. Telefonu ani baterce to nevadí.
Nechápu připojený časovač. Již v prehistorické době mobilů si mobil řídil nabíjení sám.

Bedy

Nepoužívám, protože v drtivé většině případů nabíjím mobil na noc. Mám takovou malinkou krabičku s časovačem, kde přepnu na 3 hodiny a tři hodiny od doby zapojení jde proud. Pak nic. A za 3 hodiny mám svůj mobil nabitý.

zzzzz

také jsem ten článek dnes četla, holt každý el. spotřebič může zkratovat. Jasně že ho tak používám i PC na kterém teď píši je zapnuté do el. sítě.

DaiWoman

Ano, ale ne moc.

A.d.a.m.

Ano, ale vetšinou ne moc dlouho, protože při nabíjení je můj telefon jako malé topení ;)